Deze pantoffel is een unisex model. Maten kleiner dan 42 kunt u hier terugvinden. Is uw maat niet meer beschikbaar? Contacteer ons!
Celia Ruiz schoenen zijn pantoffels en slippers die gemaakt zijn met een textiel dat bestaat uit 100% bamboe en geweven wordt met zilverdraad. Dit nieuw textiel heeft het FSC-certificaat wat betekend dat de bamboe in het bos steeds terug wordt aangeplant.
De eigenschappen van deze textiel:
Celia Ruiz pantoffels zijn door al deze eigenschappen bijzonder geschikt voor patiënten met medische en orthopedische voet-problemen zoals: gevoelige voeten, hallux valgus, omzwachtelde voeten, gezwollen voeten, geharnaste voeten. Door de losse inlegzool zijn de Celia Ruiz pantoffels ook geschikt voor steunzolen. De Celia Ruiz pantoffels voelen zacht aan, zijn vederlicht en makkelijk aan en uit te trekken. De zool is rubber en anti-slip. Celia Ruiz schoenen zijn hierdoor ook zeer geschikt voor diabetes patiënten en voor post-operatieve voeten.